eko kierowcy

login hasło

zarejestruj się

Newsletter
zapisz wypisz

Czy normy Euro dotyczą emisji przez silniki samochodów cząstek stałych?


W ciągu ostatnich 100 lat średnia temp. w Polsce wzrosła o:


Ekokierowcy.pl - serwis dla wszystkich kierowców, myślących z troską o środowisku naturalnym i starających się jeździć bezpiecznie

 

Akademia Jazdy Opel - profesjonalne szkolenia dla kierowców indywidualnych prowadzone od 1994 roku

Najstarsza w Polsce Szkoła Doskonalenia Techniki Jazdy samochodem - Akademia Jazdy Opel szkoli kierowców od 1994 roku na Autodromie Warszawa-Bemowo. Akademia jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Motorowego i Automobilklubu Polski.

Na specjalnych zajęciach popołudniowych szkolą się kierowcy indywidualni w kilkuosobowych grupach. Do ich dyspozycji są instruktorzy i pełna infrastruktura autodromu. Dotychczas skorzystało z nich w sumie ponad 25 tys. kierowców indywidualnych i firmowych.

Obok klientów indywidualnych Akademii Opel znajdują się pracownicy najpoważniejszych jednostek administracji rządowej, firm prywatnych, kierowcy największych korporacji dystrybucyjnych.

Jeżeli myślisz o podniesieniu swoich kwalifikacji w zakresie bezpiecznej jazdy samochodem w trudnych warunkach drogowych, dowiedz się więcej o możliwości skorzystania ze szkolenia. Jest ono rekomendowane zarówno dla osób, które dopiero niedawno uzyskały prawo jazdy, jak i dla tych z większym stażem za kierownicą. Licencjonowani instrukorzy techniki jazdy nauczą Cię, jak unikać ekstremalnych sytuacji i skutecznie radzić sobie z wieloma zagrożeniami.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na stronie internetowej Akademii Opel oraz do kontaktu z działem handlowym (p. Adam BYszewski, tel.  0-695 344 388.)

http://dtjs.enetia.pl/indywidualne.htm

 Partnerzy:
copyright ©ekokierowcy.pl on-line 3 wizyt 2239502 
realizacja: intellect.pl