eko kierowcy

login hasło

zarejestruj się

Newsletter
zapisz wypisz

Jaka substancja toksyczna powstaje w wyniku trawienia alkoholu i wywołuje kaca?


Dlaczego stosowany w lokomotywach rozruch rezystorowy nie jest EKO ?


Ekokierowcy.pl - serwis dla wszystkich kierowców, myślących z troską o środowisku naturalnym i starających się jeździć bezpiecznie

Strona główna / Artykuły / Ekologia

rozmiar tekstu: A A A
John Cook - tym razem "trochę sceptycznie" na temat globalnego ocieplenia.
Powiększ
Sceptycyzm naukowy może być motorem postępu. Może być także inspiracją do coraz poważniejszych badań, lub polem zaciekłej walki ludzi o odmiennych poglądach. Ale sam jest faktem, z którym trzeba się zapoznać.

John Cook opublikował na swojej stronie internetowaej www.skepticalscience.com interesującą prezentację, podsumowującą w przystępnej formie główne zarzuty sceptyków w temacie globalnego ocieplenia. Polska wersja tego bardzo ciekawego i przystępnie opracowanego materiału dydaktycznego umieszczona została przez Marcina Popkiewicza na poczytnym  portalu "Ziemia na rozdrożu" (link: http://ziemianarozdrozu.pl/download/59/przewodnik-naukowy-do-sceptycyzmu-globalnego-ocieplenia ).

Jeśli masz ochotę przyjrzeć się najważniejszym "za i przeciw" lub wzmocnić swą postawę wobec konieczności ochrony klimatu jako sceptyk lub zwolennik, koniecznie zapoznaj się z tą prezentacją. Myślę, że łatwiej będzie Ci dyskutować z przeciwnikami. 

Autor publikacji: W. Chromiński

Dodaj komentarz
Partnerzy:
copyright ©ekokierowcy.pl on-line 6 wizyt 2205520 
realizacja: intellect.pl

louboutin pas cher louboutin pas cher goyard pas cher louboutin pas cher louboutin pas cher louboutin pas cher louboutin femme pas cher