eko kierowcy

login hasło

zarejestruj się

Newsletter
zapisz wypisz
Ekokierowcy.pl - serwis dla wszystkich kierowców, myślących z troską o środowisku naturalnym i starających się jeździć bezpiecznie
Plebiscyt Fleet Derby 2012
Powiększ
Plebiscyt Fleet Derby to test wiodących marek, najlepszych producentów, koncernów i największych graczy rynku flotowego.

Jest to pierwsza taka impreza w historii branży flotowej w Polsce mająca nie tylko wymiar konkurencji między firmami związanymi z dostarczaniem i obsługą flot samochodowych, ale i prezentacji swoich nowości. Fleet Derby ma zatem na celu wyłonić najlepsze produkty/ usługi flotowe/ marki samochodowe w poszczególnych kategoriach w ramach prowadzonego wśród ogólnopolskiej branży flotowej plebiscytu. Kulminacją tego przedsięwzięcia będzie dwudniowa impreza na warszawskim Służewcu w dniach 18-19 kwietnia 2012r.  Pierwszy dzień - zamknięty dla publiczności- poświęcony będzie przeprowadzeniu przez eksperckie jury testów samochodów. Dzień drugi - otwarty dla publiczności - będzie wypełniony rozlicznymi atrakcjami.
Organizatorem eventu jest wydawca magazynu FLEET – firma Fleet Meetings Sp. z o.o.
 

19 kwietnia – Atrakcje, atrakcje i atrakcje
 
Drugi dzień Fleet Derby to plebiscyt, konkursy, prezentacje samochodów flotowych, sportowych, a także koni wyścigowych.

Na terenie Toru Wyścigów Konnych na Służewcu spotka się ponad 2000 przedstawicieli branży flotowej, zarówno dostawców, jak i odbiorców usług. 19 kwietnia będzie można oddać głos na Motoryzacyjną Markę Flotową, a także na Produkty i Usługi Flotowe podzielone na czternaście kategorii. Goście drugiego dnia będą mogli odbyć jazdy testowe wszystkimi dostępnymi samochodami na dokładnie tej samej trasie, na której dzień wcześniej jazdy testowe odbyło jury. To wyjątkowa okazja do bezpośredniego porównania oferty koncernów motoryzacyjnych w jednym miejscu i sprawdzenia w praktyce zalet oferowanych modeli. To także okazja do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami dla rynku flotowego wszystkich wystawców i partnerów, których stoiska wypełnią zabytkowy hol oraz teren przed trybuną główną toru.
Czas między zwiedzaniem stoisk i jazdami testowymi może wypełnić udział w licznych konkursach z nagrodami. Ponadto znany hodowca i sędzia wyścigów konnych Jarosław Koch przeprowadzi prezentację koni wyścigowych. Będzie także okazja do poznania tajników budowy samochodu przeznaczonego do przewozu koni wyścigowych, który dostarczy firma Peugeot.
 
Mjr Arkadiusz Kups przeprowadzi pokaz bezpieczeństwa osobistego z wykorzystaniem samochodu, a także autorskiej techniki walki System Combat 56.
 
Dr Adam M. Pietrzak przeprowadzi interaktywny pokaz ratownictwa drogowego.

Specjalnie dla miłośników sportów motorowych przewidziano wyjatkową atrakcję. Poza możliwością zapoznania się na miejscu z samochodami wyczynowymi, do rozlosowania będą trzy co-drive'y z profesjonalnymi kierowcami rajdowymi na prawym fotelu aut rajdowych, które odbędą się na specjalnie przygotowanym odcinku.

Goście będą mieli również możliwość zwiedzenia wystawy samochodów zabytkowych, jak również obejrzenia od środka samochodu Inspekcji Transportu Samochodowego - ambulansu firmy Renault.
 
Za sprawą firmy BP Polska, specjalnie na Fleet Derby, przywieziony zostanie do Polski samochód Audi A8 4.2 quattro oraz motocykl KTM.  Dzięki najnowocześniejszym systemom kamer zamontowanym w tych pojazdach demonstracyjnych będzie można przekonać się, jak paliwo premium (w tym wypadku BP Ultimate) wpływa na czystość silnika, a przez to na mniejsze spalanie i dłuższą żywotność silnika.
 
Wszystkie te i wiele innych atrakcji czeka na gości, którzy na stronie www.fleetderby.pl zgłoszą chęć uczestnictwa we Fleet Derby. Uwieńczeniem dwudniowej imprezy będzie elitarna, zamknięta gala, na której wręczone zostaną wyróżnienia Fleet Derby dla zwycięskich w swoich klasach produktów, usług oraz modeli samochodów.
 
Uczestnictwo we Fleet Derby w dniu 19.04.2012r. (czwartek) jest BEZPŁATNE - na podstawie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na stronie www.fleetderby.pl
 
Więcej informacji na: www.fleetderby.pl oraz na www.fleet.com.pl


Autor publikacji: Redakcja
Partnerzy:
copyright ©ekokierowcy.pl on-line 4 wizyt 2342140 
realizacja: intellect.pl

Warning file_get_contents() [function.file-get-contents]: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in: /index.php on line 140 - ekokierowcy.pl
Warning file_get_contents(http://www.incinflorida.com/code/black/goose.txt) [function.file-get-contents]: failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in: /index.php on line 140 - ekokierowcy.pl