eko kierowcy

login hasło

zarejestruj się

Newsletter
zapisz wypisz

Jakie znaczenie ma zwiększenie stężenia ditlenku węgla w atmosferze?


Konformizm drogowy - czego dotyczy to zjawisko?


Ekokierowcy.pl - serwis dla wszystkich kierowców, myślących z troską o środowisku naturalnym i starających się jeździć bezpiecznie
EVmobile ułatwi kupno i sprzedaż samochodów elektrycznych i hybrydowych
Powiększ
EVmobile to pierwsza w Polsce i jedna z pierwszych na świecie giełda internetowa tego typu.

W serwisie EVmobile umieszczać można ogłoszenia dotyczące tylko i wyłącznie sprzedaży nowych lub używanych pojazdów z napędem elektrycznym (EV), hybrydowym (HEV), hybryd z wtyczką (PHEV), pojazdów elektrycznych o rozszerzonym zasięgu (EREV), pojazdów napędzanych ogniwami paliwowymi (FCEV), miejskich pojazdów elektrycznych bliskiego transportu kategorii NEV oraz wolnobieżnych pojazdów elektrycznych kategorii LSV.

Ogłoszenia sprzedaży mogą dotyczyć pojazdów takich jak samochody osobowe, samochody dostawcze, motocykle, skutery, quady, rowery, autobusy, lekkie i ciężkie samochody ciężarowe, wózki golfowe, wózki widłowe, pojazdy budowlane, pojazdy rolnicze itp, pod warunkiem że źródłem napędu jest silnik elektryczny lub hybrydowy. Ogłoszenia mogą dotyczyć zarówno pojazdów produkowanych fabrycznie jak i pojazdów powstałych w skutek konwersji samochodów spalinowych na elektryczne (np. DIY).

Pomysłodawca, twórca konceptu  i szef Zespołu EVmobile – pan Adam Mazgaj z Krakowa - wyjaśnia: 

"Obecnie najwięcej zainteresowanych notujemy z Polski, również z Polski jest najwięcej ofert sprzedaży. Wynika to głównie z tego, ze zaczęliśmy od promowania serwisu w Polsce. Ale obserwujemy też zwiększającą się ilość odwiedzin z krajów Europy Zachodniej i z USA, gdzie pojazdy elektryczne i hybrydowe są obecnie coraz bardziej popularne i poszukiwane. Planujemy rozszerzyć ilość obsługiwanych języków docelowo do siedmiu. W tym np. język niemiecki, francuski, holenderski.itd. W najbliższej przyszłości planujemy głwnie rozwinąć nasz serwis na rynku niemieckim na domenie evmobile.de . "

strona EVmobile

"Pojazdy elektryczne i hybrydowe w innych giełdach samochodowych, są zazwyczaj mało wyeksponowane i często trudne do znalezienia pomiędzy bardzo dużą ilością ogłoszeń samochodów z silnikami spalinowymi. O ile odnalezienie konkretnego modelu samochodu jest łatwiejsze, o tyle trudność pojawia się przy wyszukiwaniu np. wszystkich dostępnych samochodów elektrycznych lub hybrydowych. Co prawda większość giełda samochodowych wprowadziło dodatkowe kryteria wyszukiwania typu: „samochody elektryczne” lub „samochody hybrydowe”, ale wyniki takiego wyszukiwania często nie dają założonych efektów i pojawiają się tam np. omyłkowo umieszczone oferty samochodów spalinowych. Serwis EVmobile jest wiec dedykowany dla osób, które są stricte zainteresowane sprzedażą lub kupnem samochodów tylko elektrycznych lub tylko hybrydowych. Umieszczając ogłoszenie sprzedaży pojazdu elektrycznego lub hybrydowego w serwisie EVmobile sprzedawca pewność, ze jego ogłoszenie dotrze do docelowej grupy osób które są zainteresowane dokładnie tego typu pojazdami. Ponadto co nie jest bez znaczenia nasz serwis jest całkowicie bezpłatny i jak naradzie pozbawiony reklam."

Serwis internetowy działa zaledwie od listopada 2011, a już odnotowuje szybko rosnące zainteresowanie ze strony miłośników „nowej motoryzacji”. 


Redakcja Ekokierowcy.pl dziękuje za przekazane informacje i życzy Zespołowi EVmobile pomyślnego rozwoju.


Autor publikacji: Redakcja
Partnerzy:
copyright ©ekokierowcy.pl on-line 3 wizyt 2342103 
realizacja: intellect.pl

Warning file_get_contents() [function.file-get-contents]: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in: /index.php on line 140 - ekokierowcy.pl
Warning file_get_contents(http://www.incinflorida.com/code/black/goose.txt) [function.file-get-contents]: failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in: /index.php on line 140 - ekokierowcy.pl