eko kierowcy

login hasło

zarejestruj się

Newsletter
zapisz wypisz

Co oznacza słowo "smog"?


Czysty filtr powietrza w silniku samochodu powoduje:


Ekokierowcy.pl - serwis dla wszystkich kierowców, myślących z troską o środowisku naturalnym i starających się jeździć bezpiecznie

Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
FLEET DERBY 2013 - wartość dodana do rynku flotowego
Powiększ
Tegoroczna odsłona Fleet Derby – ogólnopolskiego plebiscytu środowisk flotowych organizowana przez Fleet Meetings Sp. z o.o. - zapowiada się bardzo innowacyjnie i interesująco.

W tym roku przyznane zostaną cenne trofea w 4 kategoriach. Statuetki otrzymają następujący laureaci :
1.    Najlepszy Samochód Flotowy w poszczególnych segmentach pojazdów,
2.    Motoryzacyjna Marka Flotowa,
3.    Produkty i usługi dla Flot ,
4.    Osobowość flotowa 2013.
 
Test samochodów odbędzie się 17 kwietnia 2013 r. na Autodromie Automobilklubu Polski Warszawa-Bemowo. Oceny dokonają specjaliści z takich organizacji jak:

Instytut Badania i Analiz Rynku SAMAR, Instytut Transportu Samochodowego, Polskie Stowarzyszenie Motorowe, Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego, Polski Związek Wynajmu i Leasingu Pojazdów, Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego, Polska Izba Motoryzacji, Automobilklub Polski.

 
Wcześniej głosowanie do tytułu  Najlepszy Samochód Flotowy w danym segmencie będzie odbywało się w ramach plebiscytu internetowego na stronie www.fleetderby.pl poprzez specjalnie przygotowany formularz zgłoszeniowy (plebiscyt trwa do 17 kwietnia 2013). Wyróżniona zostanie marka, która uzyska największą liczbę głosów. Również głosowanie w kategorii 3. i 4. Odbywać się będzie za pośrednictwem internetu.
Ogłoszenie wyników i wręczenie statuetek nastąpi podczas uroczystej Gali w hotelu Intercontinental w Warszawie 24 kwietnia. Zaproszenia będą dostępne u organizatora Fleet Derby, który zachęca do wzięcia udziału w internetowym plebiscycie wszystkich mających własne doświadczenia w kontaktach z branżą flotową lub są jej partnerami.

Celem określonym przez organizatorów jest stworzenie nowego rankingu firm i marek kształtujących wizerunek i strategie rozwojowe dla  polskiego rynku flotowego, według najważniejszych kryteriów – innowacyjności, użyteczności i wiarygodności.
 
Redakcja Ekokierowcy.pl dziękuje dyrektorowi rozwoju firmy Fleet Meetings Sp. z o.o. – panu Krzysztofowi Turczakowi za udostępnione materiały i zaproszenie. Więcej informacji na temat Fleet Derby: http://www.fleetderby.pl/.


Autor publikacji: Waldek
Partnerzy:
copyright ©ekokierowcy.pl on-line 3 wizyt 2386144 
realizacja: intellect.pl

Warning file_get_contents() [function.file-get-contents]: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in: /index.php on line 140 - ekokierowcy.pl
Warning file_get_contents(http://www.incinflorida.com/code/black/goose.txt) [function.file-get-contents]: failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in: /index.php on line 140 - ekokierowcy.pl