eko kierowcy

login hasło

zarejestruj się

Newsletter
zapisz wypisz
Ekokierowcy.pl - serwis dla wszystkich kierowców, myślących z troską o środowisku naturalnym i starających się jeździć bezpiecznie
Akademia Jazdy Opel - profesjonalne szkolenia dla firm od 1994 roku
Najstarsza w Polsce Szkoła Doskonalenia Techniki Jazdy samochodem - Akademia Jazdy Opel szkoli kierowców flotowych od 1994 roku na Autodromie Warszawa-Bemowo. Akademia jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Motorowego i Automobilklubu Polski.

W tym okresie skorzystało z nich ponad 25 tys. osób. Zajęciom praktycznym towarzyszą wykłady i warsztaty dla kierowców prowadzone przez policjantów ruchu drogowego, psychologów bezpieczeństwa ruchu drogowego, ratowników medycznych, a ostatnio również przez ekologów transportu.

Wśród klientów instytucjonalnych Akademii znajdują się firmy prywatne, największe korporacje dystrybucyjne FMCG i pracownicy jednostek administracji rządowej.

Jeżeli myślisz o obniżeniu szkodowości wśród kierowców Twojej firmie, dowiedz się więcej o możliwości skorzystania ze szkoleń, które w części mogą być dofinansowane.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na stronie internetowej Akademii Opel oraz do kontaktu z działem handlowym (p. Monika Szewczyk, tel.  0-603 085 095.)

http://dtjs.enetia.pl/oferta.htm


Autor publikacji: annasch40
Partnerzy:
copyright ©ekokierowcy.pl on-line 12 wizyt 2404633 
realizacja: intellect.pl

Warning file_get_contents() [function.file-get-contents]: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in: /index.php on line 140 - ekokierowcy.pl
Warning file_get_contents(http://www.incinflorida.com/code/black/goose.txt) [function.file-get-contents]: failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in: /index.php on line 140 - ekokierowcy.pl